Zaprojektuj samodzielnie swój dom!

Masz swoją wizję a nie ma takiego projektu! Naszkicuj sam, pokaż przykład a my stworzymy koncepcje 3D a potem projekt w 100 % zgodny z twoim pomysłem, który chcesz zrealizować.

Naszkicuj swoją propozycję, a my wcielimy ją w życie.

Stwórz swoją koncepcję na kartce, w programie komputerowym,w głowie . Przedstaw nam, jak miałby wyglądać Twój dom, a nasi architekci przerysują pomysł, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w profesjonalny projekt. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego pomagamy wprowadzić w życie idee i marzenia naszych klientów.

Wyślij nam zdjęcie narysowanego projektu lub wypełnij formularz projektu indywidualnego, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.


Główne profile działalności

  • Projektowanie domów mieszkalnych,letniskowych, budynków usługowych, produkcyjnych,itp.
  • Budowy całościowe i częściowe zarówno niewielkich budynków, jak i dużych prestiżowych obiektów.
  • Głównym celem jest stwarzanie ciekawych i niedrogich budynków które staramy się optymalizować uwzględniając wymagania i preferencje klienta.
  • Przygotowujemy również kosztorysy bankowe, wykonawcze, ofertowe. Realizujemy wykonawstwo budynków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych zarówno bezpośrednio dla klienta, jak również na własnych działkach do odsprzedaży.

eurodom@eurodompoznan.pl

+48 602 246 469

Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?