Projekty domów na wąską działkę

Wąska działka to wyzwanie — teren ograniczony powierzchniowo jest trudny do zagospodarowania i wymaga bardziej dopracowanego projektu. Na szczęście z nami nie musisz martwić się o funkcjonalność planowanego domu. Tworzymy projekty domów na wąską działkę optymalnie przystosowane do mniejszej powierzchni, a przy tym w pełni funkcjonalne i praktyczne. Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu i nowoczesne rozwiązania, jesteśmy w stanie zaproponować projekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekty wąskich domów tworzone są najczęściej na bazie prostokąta, ponieważ pozwala to na maksymalne zagospodarowanie całej przestrzeni. Jeżeli jesteś właścicielem wąskiej działki i chcesz wybudować na niej wymarzony dom — zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bowiem w ofercie nie tylko gotowe plany, ale realizujemy też te indywidualne. Na podstawie informacji i potrzeb zgłaszanych przez klienta, jesteśmy w stanie przygotować projekt domu na wąską działkę, który będzie spełnieniem oczekiwań. Ponadto, wykonujemy również budowę — decydując się na kompleksowy zakres naszych usług, projekt domu otrzymać możesz za 1 zł. Łączymy 20-letnie doświadczenie z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować plany budynków idealnie dopasowanych do potrzeb.

Czym charakteryzuje się dom na wąską działkę?

Jaki powinien być idealny dom na wąską działkę? Projekty budynków rodzinnych na taką działkę nie odbiegają znacząco od planów innych budynków. Zasadniczą kwestią będzie tutaj przygotowanie planu opartego na prostokącie, przy zachowaniu odpowiednich proporcji i właściwym podziale pomieszczeń w środku budynku. Kompaktowa bryła zmieści się nawet na niedużej powierzchni, a dzięki optymalnemu rozplanowaniu poszczególnych elementów domu, będzie on równie komfortowy, jak te klasyczne. Praktyczne projekty domów wąska działka — z nami to proste.

Jako profesjonaliści w branży, wiemy doskonale, w jaki sposób stworzyć plan domu przytulnego i nowoczesnego. Niezależnie od tego, jaką działką dysponujesz, jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt budynku, w którym codzienne życie będzie wygodne. Zaprojektujemy dom jednorodzinny, bliźniak, obiekt piętrowy i dom parterowy na wąską działkę — wszystko czego potrzebujesz. Doskonale radzimy sobie z rozmaitymi wyzwaniami, więc przygotowanie rozwiązania na niedużą działkę będzie dla nas tylko przyjemnością. Pracujemy z najlepszymi architektami i konstruktorami, dzięki czemu każdy projekt jest dopracowany.

Projekty domów na wąską działkę — co powinny uwzględniać?

Plan domu, który stanie na wąskiej działce powinien być dokładnie przemyślany i przystosowany do takiej powierzchni. Projekt domu na wąską działkę musi uwzględniać więc w sposób szczególny specyfikację tego miejsca. Należy zwrócić uwagę na to, gdzie będą drzwi wejściowe, ewentualne wyjścia na balkon lub taras czy też wjazd do garażu. Warto też zastanowić się jeszcze przed przygotowaniem planu, czy dom ma być przeszklony na dużej powierzchni, czy też będzie zachowane w nim standardowe rozmieszczenie okien. Wszystkie takie elementy należy odpowiednio rozplanować i uwzględnić w projekcie, ponieważ w przypadku działki wąskiej, pewne rozwiązania należy zaaranżować zupełnie inaczej, aniżeli wtedy, kiedy dysponujemy dużą przestrzenią do budowy domu.

Dom na wąską działkę musi jednocześnie gwarantować właściwy komfort termiczny i akustyczny oraz wytrzymałość. Wybierając projekt z oferty EURODOM masz gwarancję, że wybudowany obiekt spełni wszystkie te warunki. W swojej pracy łączymy doświadczenie z innowacyjnymi pomysłami, tworząc w ten sposób niebanalne i funkcjonalne plany domów.

Oszczędna budowa i eksploatacja, czyli projekty domów na wąską działkę

Szczególnie duże znaczenie dla każdego, kto decyduje się na budowę domu, mają koszty budowy obiektu i jego późniejszej eksploatacji. To z jakich materiałów wykonany zostanie budynek i jakie rozwiązania zostaną w nim zastosowane, ma duży wpływ na to, ile wydaje się na jego późniejsze użytkowanie. Przygotowując projekty domów na wąską działkę i inne propozycje, zawsze bierzemy pod uwagę te istotne kwestie.

Nasze plany to szczegółowa dokumentacja techniczna wraz z wizualizacjami. Uwzględniamy w nich materiały konstrukcyjne, jakie należy użyć, żeby gotowy dom gwarantował założoną izolacyjność cieplną, akustyczną, wytrzymałość. Dzięki temu zostaje zachowany komfort użytkowania domu, a koszty jego eksploatacji zostają zredukowane.

Nowoczesny dom parterowy na wąską działkę

Profesjonalny projekt domu wąska działka od EURODOM to gwarancja satysfakcji i zadowolenia na wiele lat. Proponujemy szereg gotowych już planów, wśród których każdy znajdzie swój przyszły wymarzony dom. Oferujemy także realizację projektów na indywidualne zamówienie, w których uwzględniamy pomysły klienta i łączymy je z naszym doświadczeniem w realizacji tego typu inwestycji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz domu parterowego, willi czy bliźniaka — u nas otrzymasz plan optymalnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż:
  • 10
  • 20
  • 40
  • 60
Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?