Projekty domów piętrowych

Projekty domów piętrowych to wciąż najczęściej wybierane rozwiązania. Wynika to przede wszystkim z ich funkcjonalności. Dom, który posiada dwa poziomy, to doskonałe rozwiązanie dla rodziny z dziećmi, może w nim również mieszkać dwie rodziny, jeśli oba piętra zostaną odpowiednio zaprojektowane. Taki budynek daje bardzo szerokie możliwości użytkowe i aranżacyjne. Można go na wiele sposobów przystosować do indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie dostępne są plany domów piętrowych w wielu konfiguracjach. Działając na rynku budowlanym nieprzerwanie do 20 lat, łączymy w nich sprawdzone już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Proponujemy domy dla dużych rodzin, par i singli. Każdy znajdzie u nas projekt, który spełni oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu. Korzystamy z doświadczenia najlepszych architektów i konstruktorów, dzięki którym każdy budynek zaprojektowany jest z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. W dokumentacji technicznej zamieszczamy nie tylko niezbędne informacje, ale też proponujemy zastosowanie materiałów, dzięki którym dom będzie gwarantował odpowiednią izolację termiczną, akustyczną i wytrzymałość. Dom dwupoziomowy wybudowany w oparciu o nasze gotowe projekty to gwarancja satysfakcji i życia w komfortowym miejscu.

Działamy kompleksowo – dostarczamy nie tylko gotowe projekty. Zajmujemy się także budową domów i załatwianiem niezbędnych formalności, co stanowi dla klienta oszczędność czasu i ograniczenie stresu związanego z koniecznością dopilnowania budowy. Oddajemy gotowy budynek w stanie deweloperskim. Decydując się na skorzystanie z kompletu naszych usług, projekt domu dostaniesz już za 1 zł!

Plany domów piętrowych na indywidualne zamówienie

W ofercie posiadamy nie tylko gotowe plany domów piętrowych. Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, realizujemy również projekty indywidualne. Jeżeli masz swój pomysł na dom, zależy Ci w sposób szczególny na konkretnych rozwiązaniach – zgłoś się do nas. Przedstaw swoją wizję, a my na jej podstawie przygotujemy plan budynku. Łączymy pomysły klientów z naszym doświadczeniem, tworząc w ten sposób domy szyte na miarę. Wiemy co sprawdza się najlepiej, żeby obiekt był funkcjonalny i wygodny w eksploatacji, stąd możemy zaproponować szereg ciekawych pomysłów, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Indywidualny projekt domu piętrowego to najlepszy sposób na to, żeby urzeczywistnić marzenia o swoim idealnym domu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie planu, który pasuje do Twoich potrzeb, nic straconego. Wystarczy skontaktować się z nami. Razem stworzymy projekt odpowiedniego budynku.

Domy piętrowe oszczędne w eksploatacji

Wiemy jak ważna jest oszczędność – zarówno w budowie domu, jak i w późniejszej eksploatacji. Dlatego, nasze projekty uwzględniają takie rozwiązania, które w przyszłości pozwolą mieszkańcom sporo zaoszczędzić. Projekt domu piętrowego tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zebrać sporo cennych uwag od specjalistów i klientów. Wiemy na co zwracać uwagę, aby przyszły użytkownik mógł eksploatować dom korzystając z tańszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań.

Bardzo ważne jest też zastosowanie podczas budowy odpowiednich materiałów. Każdy nasz projekt domów piętrowych to szczegółowa dokumentacja techniczna, w której rekomendujemy odpowiednią izolację termiczną i wykorzystanie konkretnych materiałów. Zastosowanie się do tego podczas budowy sprawia, że dom będzie gwarantować właściwy komfort termiczny i akustyczny, bilans energetyczny oraz wytrzymałość. Domy piętrowe stworzone w oparciu o nasze rozwiązania to gwarancja satysfakcji i przyjemnego życia w przytulnym miejscu.

Projekt domów piętrowych – zalety i korzyści

Wybierając projekt domu piętrowego warto zwrócić uwagę na to, że jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Dom taki podzielić można na określone strefy. I tak, na dole mogą znajdować się pomieszczenia dzienne, takie jak salon, kuchnia, natomiast u góry zaprojektować można strefę z sypialniami. W ten sposób spokój domowników wieczorem zostanie w pełni zachowany. Niewątpliwą zaletą domów piętrowych są też bardzo szerokie możliwości aranżacyjne.

Projekty domów piętrowych mogą też zostać przystosowane do zamieszkania w nich dwóch rodzin. Wystarczy przygotować taki plan, który uwzględni tutaj odpowiedni podział pomieszczeń i na przykład osobne wejścia lub dwa garaże. Możliwości w tym zakresie jest bardzo dużo.

Dom dwupoziomowy – dla kogo?

Dom piętrowy to rozwiązanie niemalże dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz dużą rodzinę, czy może jesteś singlem, taka opcja zawsze sprawdzi się doskonale, aby prowadzić komfortowe i spokojne życie w wymarzonym domu. Duża ilość pomieszczeń i możliwość ich elastycznego rozplanowania, ułatwiają dostosowanie domu do indywidualnych potrzeb. EURODOM to propozycja kilkudziesięciu ciekawych projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zająć się również budową obiektu i załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Nasze gotowe plany to wymarzony dom na wyciągnięcie ręki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż:
  • 10
  • 20
  • 40
  • 60
Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?