Projekty domów parterowych

Domy parterowe to coraz popularniejsze rozwiązanie. Na nasze projekty domów parterowych decyduje się spora liczba klientów, którym zależy na przytulnym i funkcjonalnym budynku. Proponujemy plany, które łączą nowoczesne pomysły ze sprawdzonymi rozwiązaniami, co w efekcie daje budynek, który doskonale sprawdzi się w późniejszej eksploatacji. W naszej ofercie znajdziesz domy parterowe, które zachwycają swoim designem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz domu dla singla, pary lub dużej rodziny, u nas z pewnością znajdziesz projekt, który spełni wszystkie oczekiwania.

Działamy na rynku budowlanym już 20 lat. Łączymy w swojej pracy duże doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki doświadczonym architektom i konstruktorom, jesteśmy w stanie przygotować projekty, które spełniają wszystkie oczekiwania i niezbędne normy. Aby zapewnić klientom kompleksową obsługę, oferujemy nie tylko gotowe projekty domów parterowych, ale też realizujemy budowę i załatwiamy formalności. To ogromna oszczędność czasu i stresu – wybierz plan, zleć nam budowę i ciesz się swoim wymarzonym domem. Korzystając z pełnego zakresu naszych usług, projekt domu można otrzymać już za złotówkę!

Dla kogo sprawdzą się projekty parterowych domów?

Projekt domu parterowy to propozycja praktycznie dla każdego. Taki budynek jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i seniorów, gdzie ciągłe korzystanie ze schodów może być nie do końca wygodne. Decydując się na dom parterowy, każde pomieszczenie dostępne jest na jednym poziomie, co dla wielu użytkowników jest olbrzymią wygodą. Mały budynek parterowy będzie świetnym rozwiązaniem dla pary lub singla, którym zależy na prywatności, stąd decyzja o budowie domu, nie kupnie mieszkania. Duży dom parterowy to propozycja dla każdej rodziny. Najnowsze projekty domów parterowych uwzględniają szereg elementów, które ułatwią codzienne życie. To co z pewnością ważne, to duża ilość pokojów, tak aby zapewnić indywidualny dla każdego dziecka, przestronny ogród do zabawy, garaż na rodzinny samochód.

EURODOM to szeroki wybór projektów parterowych domów. Podczas wielu lat naszej pracy, zebraliśmy wiedzę i doświadczenie, które pomagają tworzyć nam plany optymalnie dopasowane do potrzeb. Wiemy też doskonale, czego potrzebują klienci, czyli przyszli mieszkańcy budynków. Projekt domu parterowego możemy też przygotować na indywidualne zamówienie. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie satysfakcjonującego rozwiązania, zgłoś się do nas ze swoim pomysłem. Na jego podstawie stworzymy plan uwzględniający Twoje oczekiwania i połączony z naszym doświadczeniem w zakresie projektowania. W ten sposób otrzymasz rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich oczekiwań względem przyszłego domu.

Projekt domu parterowego — co powinien uwzględniać?

Projekty parterowych domów muszą uwzględniać przede wszystkim większą powierzchnię całej zabudowy, aniżeli w przypadku domów piętrowych. Wszystkie pomieszczenia muszą znaleźć się na parterze, tak więc do postawienia takiego budynku potrzebna będzie działka o zwiększonej powierzchni. Budynek uwzględniający te same pomieszczenia, jednak w układzie piętrowym, zawsze zajmie mniejszą powierzchnię. Decydując się więc na projekt domu parterowy, należy dobrze przemyśleć kwestie związane z wielkością posiadanej działki.

Projekt powinien opierać się na funkcjonalnych i praktycznych rozwiązaniach, dzięki którym gotowym dom stanie się ulubionym miejscem członków rodziny. Oferowane przez nas plany, tworzone są przez ekspertów, którzy wiedzą jak stworzyć projekt praktyczny i zgodny z obowiązującymi trendami. Każdy projekt domu parterowego uwzględnia nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przyszła eksploatacja domu będzie komfortowa i ekonomiczna.

Nowoczesne i funkcjonalne projekty domów parterowych

Zależy nam na tym, aby oferowane przez nas domy gwarantowały przyszłym mieszkańcom przyjemne i wygodne życie. Dlatego każdy stworzony projekt jest dobrze przemyślany i konsultowany ze specjalistami. Dostarczona przez nas dokumentacja uwzględnia wszystkie informacje, dzięki którym budowa staje się jeszcze prostsza. Projekt domu parterowy, piętrowy, willa lub nieduży domek – niezależnie od tego jaki plan wybierzesz, masz gwarancję, że dom będzie idealny.

Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność domów, ale też na ich styl. Projektujemy budynki w nowoczesnych formach, ale też klasyczne i minimalistyczne. Każdy oferowany przez nas projekt domu parterowego posiada wizualizację, dzięki której klient może dobrać dla siebie dom odpowiadający mu w kwestiach designu.

Gotowe projekty domów parterowych dla wymagających

EURODOM to gotowe projekty domów parterowych dla wymagających klientów, którzy chcą mieszkać w przytulnym i praktycznym miejscu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotowujemy plany, które uwzględniają wszystkie istotne kwestie w przypadku budynków rodzinnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Sprawdź nasze projekty i wybierz swój wymarzony dom. Nie masz czasu na formalności i nadzór nad budową? My zrobimy to za Ciebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż:
  • 10
  • 20
  • 40
  • 60
Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?