Przetwarzanie danych osobowych na stronie www.eurodompoznan.pl

 1. Podstawa prawna
 2. Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

 3. Administrator danych osobowych
 4. Właścicielem witryny znajdującej się pod adresem www.eurodompoznan.pl oraz Administratorem Państwa danych osobowych jest EURODOM Karol Okoński z siedzibą: ul. Obornicka 278, 60-693 Poznań, e-mail: eurodom@eurodompoznan.pl, tel. +48 602 246 469, NIP: 7641477018.

 5. Cel zbierania danych osobowych
 6. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO, w celu przetwarzania zamówień Internetowych, obsługi formularzy dostępnych na tej stronie Internetowej oraz w celach marketingowych. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest przetwarzanie zamówień online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.eurodompoznan.pl, możliwość obsługi formularzy oraz analiza odwiedzin użytkowników na stronie Internetowej znajdującej się pod adresem www.eurodompoznan.pl

 7. Narzędzia analityczne w których wykorzystujemy dane osobowe
 8. Korzystając ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.eurodompoznan.pl zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURODOM Karol Okoński z siedzibą: ul. Obornicka 278, 60-693 Poznań w celu marketingowym, w celu obsługi formularzy dostępnych na tej stronie Internetowej oraz w celu przetwarzania zamówień Internetowych (w przypadku zakupów online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.eurodompoznan.pl). Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych są EURODOM Karol Okoński, Google Analytics, Facebook, Hotjar.

 9. Czas przetwarzania danych osobowych
 10. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

 11. Czas przetwarzania danych osobowych
 12. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

 13. Prawa użytkownika
 14. Jako użytkownik korzystający ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.eurodompoznan.pl posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook, Hotjar oraz w celu przetwarzania zamówień Internetowych (w przypadku zakupów online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.eurodompoznan.pl). W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień swojej przeglądarki.


Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?