Firma EURODOM Karol Okoński

Nasza firma działa na rynku od 1994 roku, a siedziba znajduje się Poznaniu, jednak nie ograniczamy się do obszaru miasta czy gminy, realizując zlecenia w całej Polsce.

Na przestrzeni lat wykonaliśmy liczne projekty domów i wznieśliśmy kilkaset budynków, zdobywając cenne doświadczenie. Każde z naszych przedsięwzięć przygotowaliśmy i wykonaliśmy pod czujnym okiem naszego zespołu specjalistów, którzy od lat z sukcesem realizują projekty budowy domów i mieszkań. Współpracują oni z doświadczonym architektem, konstruktorem czy inżynierem budownictwa i wieloma innymi fachowcami. W naszym portfolio mogą Państwo zapoznać się z szerokim wachlarzem projektów. Począwszy od domów parterowych, piętrowych, willi a skończywszy na domach segmentowych.

Jesteśmy przekonani, że w naszych licznych projektach czeka na Państwa tej jeden, wymarzony dom. Pragniemy, aby wybór projektów Państwa przyszłych domów oraz ich późniejsza realizacja była bezstresowa i wygodna. Zdajemy sobie sprawę, że to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w naszym życiu, dlatego pod okiem naszych specjalistów zadbamy o to, aby wszystko szło po Państwa myśli.

Architekt oraz architekt wnętrz jest obecny w każdej fazie budowy domów. Zarówno na końcu jak i na początku. Do jego zadań należy nadzór nad wysokością ścian czy parapetów, stworzenie planu zagospodarowania, szkiców, dokładne zaplanowanie prac budowlanych oraz koordynacja procesu powstawania budynku. Nasza załoga wyróżnia się dużym doświadczeniem zawodowym, zacięciem artystycznym, znajomością prawa budowlanego oraz niesamowitą wiedzą z zakresu materiałów i tworzyw.


Główne profile działalności

  • Projektowanie domów, budynków usługowych, produkcyjnych, letniskowych itp.
  • Budowy całościowe i częściowe zarówno niewielkich budynków, jak i dużych prestiżowych obiektów.
  • Głównym celem jest stwarzanie ciekawych i niedrogich budynków które staramy się optymalizować uwzględniając wymagania i preferencje klienta.
  • Przygotowujemy również kosztorysy bankowe, wykonawcze, ofertowe. Realizujemy wykonawstwo budynków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych zarówno bezpośrednio dla klienta, jak również na własnych działkach do odsprzedaży.

eurodom@eurodompoznan.pl

+48 602 246 469

Buy now

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?